Een vrouw staat aan de rand van een klif in een verzadigd groen bos. Ze draagt oranje STIHL werkkledij, de ADVANCE ProCom Headset en houdt een STIHL MS kettingzaag vast.

In het hart van de natuur sinds 1926.

Sinds 1926 ontwikkelen we producten die het werken in de natuur gemakkelijker maken. Voor mensen zoals jij die met hart en ziel buiten werken. Of het nu gaat om bosbouw, landschapsonderhoud of je eigen tuin. ​

​100 jaar STIHL is meer dan een verjaardag. Het is onze belofte om ook in de toekomst innovatieve technologie te blijven ontwikkelen. ​

Mann schneidet Holz mit benzinbetriebener Kettensäge STIHL MS 231

FAN VAN STERK WERK?

Fan van sterk werk? Dan ben je fan van STIHL. Je kiest niet zomaar voor goed gereedschap, maar voor kwaliteit, doorzettingsvermogen en trots in wat je doet. Laat je hart voor STIHL zien, draag die mentaliteit uit, en maak kans op 2 VIP-tickets voor het STIHL TIMBERSPORTS® wereldkampioenschap.

Vier met ons mee: Exclusieve geleiders voor je kettingzaag!

Geniet van onze 100 jaar deals

Limited edition MS 500¡ Centennial

Vier mee met exclusieve fanartikelen

Mis de volgende eeuw aan innovatie niet!