€ 179,00
€ 159,00
niet vereist – inbegrepen € 0,00
Alle prijzen zijn inclusief 21% btw.
Kies product
  • Please contact your local Stihl dealer.

    Purchase this product in-store at our specialist retailer. There you will receive further information on availability.

Technische details

Netspanning230 V/1 PH/50 Hz
Opgenomen vermogen1400 W
Max. onderdruk210 mbar
Volumestroom op turbine127 cf/min
Inhoud reservoir20 l

Uitrusting

De illustraties zijn voorbeeldfoto's. Het uiterlijk en de feitelijke toepassing van de uitrustingskenmerken op het product kunnen - bij gelijke functionaliteit - afwijken van de getoonde afbeeldingen.

EFFICIËNTE STOFFILTERING. De uitwasbare hoofdfilter van PTFE bereikt in combinatie met de filterzak een hoge afscheidingsgraad. Daarmee beschik je over een meervoudig filtersysteem.
Meervoudig filtersysteem
OM HET FILTERSYSTEEM GEMAKKELIJK TE REINIGEN. Verlies geen zuigkracht door een vuile filter. Sluit de mond aan het uiteinde van de zuigslang af door de opening dicht te houden en druk vervolgens op de filterreinigingsknop. Dan wordt de filter gereinigd. Zo houd je de zuigcapaciteit gelijkmatig hoog.
Praktisch wegzettenophetapparaatdoor de 2-puntsbevestiging.
ACCESSOIRES ALTIJD BINNEN HANDBEREIK. Met de geïntegreerde accessoirehouder zijn hulpstukken altijd comfortabel en praktisch opgeborgen binnen handbereik.
De praktische blaasfunctie breidt het inzetgebied van de zuiger uit. U kunt overal waar het niet mogelijk is, toch schoonmaken door de zuigslang gewoon om te zetten. Om te schakelen naar het blaasgebruik hoeft u de zuigslang alleen in de opening op de rugzijde van de zuiger te stoppen.

Service en advies